Jižní Čechy s dětmi

Kamitzová Eva

Jižní Čechy patří mezi nejnavštěvovanější kraje v České republice. A není divu! Najdete tu mnoho krásných míst pro rodiny s dětmi a každý si tady najde to své.
Plánování výletů s malými dětmi není vždy jednoduché, a proto pro vás autoři připravila 50 inspirativních tipů na výlety s dětmi, které vás provedou jihočeským krajem křížem krážem a zavedou na místa známá i neznámá. Všechny trasy autoři otestovali s vlastními dětmi.
V průvodci najdete 50 výletních míst pro rodiny s dětmi a 12 cyklovýletů včetně QR kódů s příslušnou mapou.
Odkud kam vyrazit? Jak je trasa dlouhá a kolik času zabere? Dostanu se na místo i s kočárkem? Kde se ubytovat nebo kempovat? Kam vyrazit na kolo?
Pro malé výletníky je navíc připravená osmisměrka a jednotlivé výlety, které absolvujete, si můžete odškrtávat v přehledné tabulce.
Kniha však není klasickým průvodcem. Cílem nebylo vyjmenovat všechna místa v jižních Čechách, ani všechny dostupné trasy, které vás dovedou do cíle, ale uvést ta místa, která stojí za to.

1. vydání.

Už tam budem?
2021

ISBN: 978-80-110070-4-1

"Die großen Taten der Menschen sind nicht die, welche lärmen. Das Große geschieht so schlicht wie das Rieseln des Wassers, das Fließen der Luft, das Wachsen des Getreides"

Adalbert Stifter